Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriály

28. 1. 2007

Tady vám popíšu nějaké seriály.

Simpsonovi:

Je to kreslený americký seriál a po celém světě má velké úspěchy. Tady je něco z historie Simpsonů:

Rodištěm Simpsonů se stala Tracey Ullman Show. Tracey Ullman Show byl od roku 1987 do 1990 půlhodinový pořad na TV FOX. Pořad, ve kterém účinkovali Tracey Ullman, Julie Kavner, Dan Castellaneta, Sam McMurray, Joseph Malone a další. Představoval lidem to nejlepší z hudební a komediální scény. Celým pořadem provázela samozřejmě sama Tracey Ullman, která si do pořadu zvala rozmanité lidi.Simpsonovi byli inspirováni kreslenými příběhy komixu "Life is hell" ("Život je peklo"), které samozřejmě vymýšlel a kreslil sám Matt Groening - tvůrce Simpsonů. Poté se Mattovi ozval James L. Brooks, pozdější výkonný producent Simpsonů, právě kvůli Tracey Ullman Show.Nejprve chtěl Matt produkovat seriál "Life is hell", nicméně měl problémy s charaktery, které v něm měli účinkovat. Proto se rozhodl udělat takovou normální rodinku, kterou pojmenoval po té své. Jeho otec se totiž jmenoval Homer, matka Marge a jeho dvě mladší sestry Líza a Maggie. Jméno Bart pochází ze slova "brat" (spratek). Během pár dílů se Simpsonovi měnili k lepšímu. Po kratkých skečích Simpsonů se televize FOX rozhodla Simpsony vlastnit. Věděli, že je to riskantní úkol, a tak se rozhodli vyrobit pilotní díl s názvem The Simpsons Christmas special (Vánoce u Simpsonových), který byl v TV vysílán 17. prosince 1989. Tento díl měl grandiózní úspěch. FOX se tedy rozhodl ve výrobě pokračovat, a tak se 14. ledna 1990 v TV objevil první díl nazvaný "Bart the Genius" (na ČT vysílán jako Bartův test). Nyní se Simpsonovi stali nejdéle vysílaným seriálem všech dob.

Víceo o Simpsonových se dozvíte na http://simpsonovi.comics.cz

Obrazek

Gilmorova děvčata

S Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se znovu vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory. Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) jsou premiantkami místní střední školy. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka. Každý den s nimi budete zažívat jejich běžné starosti, se kterými se zajisté potýkáte také vy sami. Seriál je plný jemného humoru, který zpříjemní všední odpoledne.

Přeskočit na navigaci

Gilmorova děvčata-fotky

30.9.2006 17:25 | Gilmorova děvčata

Ulice

Tento seriál běží tuším od září 2005. Je o osudech hrdinů, kteří žijí v "Ulici". Např. můžeme vidět rodinu Jordánových (Tomáš, Bára,- řeší manželskou krizi spojenou s nevěrou Báry- Tereza a Matěj), Farských (Olda, Jitka, Monika a Lída-odešla se starat o lidi na protidrogovou farmu), Peškovi (pan Pešek a Adriana-vnučka, má anorexii, matka Klára-nežije s nimi), Nyklovi (Lumír-radní, má niní problémy se supermarketem v ulici, Světlana-z Ukrajiny, bratr Hrihorij, paní Nyklová-největší drbna v ulici, vlastní a prodává ve Večerce Nykl), lidi z kadeřnictví Swing (šéfová Ingrid-invalida, tajně miluje Davida, Digi-je z děcáku, energická a moderuje v rádiu, díky ní, se lidé dozvěděli o možné stavbě supermarketu v ulici, David-svádí snad všechny ženy, ale jen si s nimi zahrává, chodí se Zdenou Čistou, Bety- na mateřské dovolené s Barunkou, zasnoubená s Honzou, žijí niní v Mohelnici), lidi z firmy Království hraček (pan Král- už zde nepracuje, ale dohlíží občas na ředitele Báru a Petra, Králová- energická manželka Krále, Zdena Čistá- vydala knihu na motivy svého deníku Můj život s Králem, recepční v Království, Annča- chodila s Bedřichem Liškou, má starosti s matkou malého Fandy Zuzanou(Zuzana se vrátila, aby jim kazila život, je na drogách), Jarda Hejl- jeho matka je učitelka na Gymnáziu a stále mu dohazuje její kolegini Lenku drápalovou, Hrihorij Lisečko- bratr Světlany, nemá rád Nykla), Lenka Drápalová-nedávno jí bylo 30let, učitelka na gymnáziu, stále potkává ty nesprávné muže a trápí jí to. Tak to je asi vše o seriálu Ulice. Je ještě: vysílá se v 18:30 každý všední den.

Postavy</>
</>

</>
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kzqrvvdnrk

(bwbxm@tddnggd.com, 28. 11. 2007 17:00)

<a href='http://new-news-4u.com/news/15131'>Life is sweet for the reunited Spice Girls USA Today</a>

trktmrjmbs

(gyowv@omnggcf.com, 25. 11. 2007 19:04)

"When I retired at the end of 2000, she had that frustrating Olympics with the same injury, it was just impossible for her to prepare properly for Sydney. "The fact she only just missed the bronze medal by a couple of inches just shows you the type of character she was and the type of individual she was. "She was a very determined person she knew her goals and she was one that could stand up to international opposition well. "I think we have a lot of New Zealand sportspeople who freak out when they get on the international stage, but Sarah wasn't that type of person. "She felt that she was as good as the next girl out there and it was just a matter of preparing correctly and she could do the job. She was a pleasure to coach, she was always there to do a job she wasn't there for the holidays or for the pleasure of being in an Olympic village, she was there to do a job."...<a href='http://best-news-blog.com/news/38694'>http://best-news-blog.com/</a>

bkskolowff

(ugwvh@rnrksuy.com, 27. 10. 2007 19:18)

Hello! Good Site! Thanks you! hwvnlwqbvf